Multi-Sufler

Multi-Sufler w aplikacji Agent21 to bardzo przydatne rozszerzenie Multi-Schowka pozwalające na wygodny podgląd zawartości multi-schowka z super intuicyjnym wklejaniem wybranej wartości jednym kliknięciem wprost do formularza aplikacji sprzedażowej.
Jak już opisano w rozdziale Multi-Schowek – wszystkie kopiowane dane z Twojej bazy za pomocą przygotowanych funkcji, jak i dane kopiowane z ekranów aplikacji skrótem Ctrl-C odpisują się w pamięci Agent21. Można ich następnie użyć w dowolnej innej aplikacji sprzedażowej za pomocą prawego przycisku myszy na polu edycyjnym lub właśnie za pomocą Multi-Suflera.

 Otwieranie Multi-Suflera

Multi-sufler można uruchomić dopiero po skopiowaniu danych do multi-schowka.
Wybierz wygodniejszy dla Ciebie sposób:

  1. skrót klawiaturowy Ctrl-U w dowolnej zakładce aplikacji sprzedażowej
  2. przycisk w prawym górnym rogu obok menu przeglądarki (po lewej stronie przycisku: )

 Użycie Multi-Suflera

Po aktywacji Multi-Suflera po prawej stronie pojawi się panel z danymi, które są w multi-schowku. Panel będzie widoczny w każdej zakładce, którą otworzysz. A więc dane te będziesz mógł/mogła wygodnie przeglądać i jeszcze wygodniej ich używać przy wypełnianiu formularzy.

Aby użyć tych danych wykonaj:

  1. otwórz formularz w aplikacji sprzedażowej
  2. kliknij na pierwsze pole, które chcesz wkleić
  3. wybierz myszką z multi-suflera co chcesz wkleić i kliknij w to
  4. wybrany parametr od razu WKLEI SIĘ W POLE, w którym ustawiłeś/aś kursor
  5. naciśnij klawisz TAB (aby przejść do następnego pola) i wykonaj ponownie kroki 3 i 4.

W ten oto sposób, nie odrywając rąk od myszki i przycisku TAB – wypełnisz większość formularzy. To jest rewolucyjne rozwiązanie niestosowane w żadnym innym systemie dla Agentów!

UWAGA! Multi-Sufler nie wkleja danych w pole z listą wyboru.
Nie możesz wkleić danych w pola, które w formularzu są listą rozwijaną. W tym przypadku niestety musisz taką listę rozwinąć i wartość wybrać myszką.

INFORMACJA: Możesz zamknąć panel multi-suflera za pomocą Ctrl-U lub przyciskiem [X] w prawym górnym rogu panelu obok tytułu „multi-sufler”.
Jeśli zamkniesz przyciskiem [X] dowolnym z paneli z danymi – to te dane zostaną usunięte z Multi-Schowka i nie będą widoczne w Multi-Suflerze.