Słownik produktów

W Agent21 możesz rejestrować polisy dowolnego zakładu ubezpieczeń. Domyślny słownik produktów w Agent21 zawiera tylko produkty Komunikacyjne i Mieszkaniowe z podstawowymi ryzykami. Podczas dodawania nowej polisy do bazy danych (więcej: Rejestracja produkcji) jeśli na liście produktów nie ma produktu, który chcesz zarejestrować to możesz ten produkt dodać w kilku prostych krokach.

Na formularzu nowej polisy po wybraniu zakładu ubezpieczeń, po prawej stronie pola Produkt znajdziesz przycisk, który należy kliknąć. Otworzy się okno Konfiguracja słownika produktów z listą produktów zakładu ubezpieczeń, którego polisę właśnie chcesz zarejestrować w bazie. Żeby dodać produkt o nowej nazwie – kliknij w przycisk .
Otworzy się okno Nowy produkt, w którym należy uzupełnić wszystkie wymagane pola oraz dodać przynajmniej jedno ryzyko.

INFORMACJA: Możesz zmieniać kolejność produktów w liście produktów. Jeśli jakiś produkt, który jest na dole listy sprzedajesz częściej niż inne – to znajdź go na liście produktów złap myszką i przeciągnij na liście wyżej. W ten sposób ten produkt będzie wyżej na liście przy rejestracji polisy.

Po kliknięciu Zapisz program zaktualizuje listę produktów. Jeśli produkt nie pojawi się na liście to musisz odświeżyć aplikację Agent21.